Նոյեմբերի 11-ին հանրահավաք՝ Ազատության հրապարակում. 17 կուսակցությունների խորհրդի հայտարարությունը
Ցավոք, երեկ գրվեց մեր պատմության ամենաամոթալի էջը: Ռազմաճակատում սեփական արյամբ հող ու պետականություն պաշտպանող զինվորի և բոլորիս թիկունքում ազգադավ համաձայնագիր է ստորագրվել: Այս պահին խիստ անհրաժեշտություն են մեր հավաքական միասնականությունը, ներքին խժդժությունների և սադրանքների բացառումը:
Վաղը՝ նոյեմբերի 11-ին, ժամը 13:00-ին Ազատության հրապարակում հրավիրում ենք հանրահավաքի, ուր ձեզ կներկայացնենք ստեղծված իրավիճակից ելքը:
17 կուսակցությունների խորհուրդը հայտարարությամբ է հանդես եկել, որը ներկայացնում ենք ստորև:
ՍԻՐԵԼԻ´ ՀԱՅՐԵՆԱԿԻՑՆԵՐ

17 политических сил Армении приглашают на митинг на площади Свободы в Ереване
17 политических сил Армении завтра в 13:00 проведут митинг на площади Свободы в Ереване. Политические силы приглашают на него граждан с целью представления выхода из сложившейся ситуации.
Напомним, вчера эти силы выступили с совместным заявлением, потребовав от премьера РА Никола Пашиняна и его правительства минутой ранее подать в отставку.