Ասկերանի վերին ենթաշրջանում կայուն լարվածությունը դեռ պահպանվում է. Արցախի ԱԻՊԾ
Արցախի բոլոր բնակավայրերում հոկտեմբերի 26-ի լույս 27- ի գիշերը համեմատաբար հանգիստ է եղել։ Այս մասին հայտնում է Արցախի Արտակարգ իրավիճակների պետական ծառայությունը:
«Ասկերանի վերին ենթաշրջանում, ընդհանուր առմամբ, կայուն լարվածությունը դեռ պահպանվում է»,-ասված է հաղորդագրության մեջ:

В ночь на 27 октября во всех населенных пунктах Арцаха было относительно спокойно. Об этом сообщает Государственная служба по чрезвычайным ситуациям.
«В верхнем подрайоне Аскерана, в целом, стабильная напряженность все еще сохраняется», а – отмечается в сообщении.
В верхнем подрайоне Аскерана стабильная напряженность все еще сохраняется