Ադրբեջանի իշխանությունները քրոնիկ ահաբեկիչներ և հանցագործներ են, իսկ միջազգային հանրությունը` քրոնիկ կույր․ Արցախի ՄԻՊ-ը՝ Ստեփանակերտը հրթիռակոծելու մասին
Ադրբեջանը հենց նոր մի քանի անգամ հարվածեց Ստեփանակերտի քաղաքացիական օբյեկտներին:Տեղեկությունը Twitter–ի իր էջում հայտնել է Արցախի ՄԻՊ Արտակ Բեգլարյանը։
«Այդ երկրի իշխանությունները քրոնիկ ահաբեկիչներ և հանցագործներ են, իսկ միջազգային հանրությունը` խրոնիկ կույր»,–գրել է Բեգլարյանը:

Степанакерт вновь под обстрелами: власти Азербайджана – хронические террористы и преступники – омбудсмен
Вооруженные силы Азербайджана вновь нанесли удары по Степанакерту, сообщает омбудсмен Республики Арцах Артак Бегларян.
«Азербайджан вновь нанес несколько ударов по гражданским объектам Степанакерта. Власти этой страны – хронические террористы и преступники, а международное сообщество – хронически слепое», – отметил Бегларян.