ՀՅԴ գրասենյակում հինգ կուսակցություն հավաք-հանդիպում է անցկացրել, կա ընդհանուր փոխըմբռնում․ Իշխան Սաղաթելյան
Այսօր քաղաքական հինգ ուժերի ներկայացուցիչների հավաք-հանդիպում է տեղի ունեցել Հայ հեղափոխական դաշնակցության գրասենյակում։ Այս մասին 168.am-ի հետ զրույցում ասաց ՀՅԴ ԳՄ ներկայացուցիչ Իշխան Սաղաթելյանը:
«5 կուսակցություն է մասնակցել՝ «Մեկ Հայաստան», «Ազգային օրակարգ», «Բարգավաճ Հայաստան», «Հայրենիք»: Ընդհանուր առմամբ, քննարկվել է երկրում ստեղծված իրավիճակը, և քննարկվող հարցերի վերաբերյալ եղել է ընդհանուր փոխըմբռնում: Այսքանը, ուրիշ ոչինչ չեմ կարող ասել»,-նշեց նա:

5 партий провели встречу-обсуждение, достигнуто всеобщее взаимопонимание – Ишхан Сагателян
Представители 5 политических сил провели встречу-обсуждение в офисе АРФ «Дашнакцутюн», заявил «168.am» представитель Верховного органа АРФД Ишхан Сагателян.
«Во встрече приняли участие пять партий – «Одна Армения», «Национальная повестка», «Процветающая Армения», «Родина». В целом, обсуждалась сложившаяся в стране ситуация и достигнуто всеобщее взаимопонимание относительно обсуждаемых вопросов», – сказал он.
Ишхан Сагателян отметил, что от партии «Родина» на встрече присутствовал председатель партии Артур Ванецян.