Ըստ Գագիկ Ծառուկյանի տեսության՝ Նիկոլ Փաշինյանը բարի մարդ չէ, քանզի ԲՀԿ նախագահը համոզված էր, որ կորոնավիրուսը բարի մարդկանց չի կպնում։
Եթե Փաշինյանը վարակված է, ապա փոխվարչապետին ու նախարարին իր կեցավայր հրավիրելը կեղտոտ քայլ է։ Բա որ հանկարծ իրե՞նք էլ վարակվեն։
Իսկ եթե Փաշինյանը վարակված չէ, ապա սա հերթական լկտի սուտն է, որը հրամցվում է պողոսներին։
Առաջիկայում շրջելու եմ հանրապետության բոլոր մարզերի գյուղերով, լսելու եմ մարդկանց հարցերը, ներկայացնելու եմ մեր թիմի մոտեցումները։
Ըստ Գագիկ Ծառուկյանի տեսության՝ Նիկոլ Փաշինյանը բարի մարդ չէ

Согласно теории Гагика Царукяна, Никол Пашинян – недобрый человек, так как лидер ППА был убежден, что коронавирус добрых людей не заражает.
Если Пашинян инфицирован, то приглашение вице-премьера и министра в правительственный особняк – грязный шаг. А вдруг и они заразятся?
А если Пашинян не инфицирован, то это – очередная наглая ложь, которой потчуют погосов.
Согласно теории Гагика Царукяна, Пашинян – недобрый человек