1993 թվականի հունիսի 18-ին Ադրբեջանի 2-րդ նախագահ Աբուլֆազ Էլչիբեյը ինքնամեկուսացավ Նախիջևանի իր հայրական Քելեքի գյուղում
1993 թվականի հունիսի 18-ին Ադրբեջանի 2-րդ նախագահ Աբուլֆազ Էլչիբեյը ինքնամեկուսացավ Նախիջևանի իր հայրական Քելեքի գյուղում և հայտարարեց, որ այդտեղից կարող է շարունակել ղեկավարել երկիրը, բայց դե շան տեղ դնող չեղավ...

18 июня 1993 года 2-ой президент Азербайджана Абульфаз Эльчибей самоизолировался в родном селе Келеки в Нахиджеване
18 июня 1993 года 2-ой президент Азербайджана Абульфаз Эльчибей самоизолировался в родном селе Келеки в Нахиджеване и заявил, что может продолжить управлять страной оттуда, но его уже ни во что не ставили…