Զոհրաբ Մնացականյանը Ժնևում հանդիպումներ կունենա ԵԱՀԿ Մինսկի խմբի համանախագահների և Ադրբեջանի ԱԳ նախարարի հետ. ԱԳՆ մամուլի խոսնակ
Հունվարի 29-ին և 30-ին ՀՀ ԱԳ նախարար Զոհրաբ Մնացականյանը Ժնևում հանդիպումներ կունենա ԵԱՀԿ Մինսկի խմբի համանախագահների և վերջիններիս միջնորդությամբ և մասնակցությամբ՝ Ադրբեջանի ԱԳ նախարարի հետ։ Այս մասին ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է ԱԳ նախարարության մամուլի խոսնակ Աննա Նաղդալյանը:
«Անդրադարձ է կատարվելու ԼՂ խաղաղ կարգավորմանն առնչվող հարցերի լայն շրջանակի»,-գրել է Աննա Նաղդալյանը։

Зограб Мнацаканян встретится с сопредседателям МГ ОБСЕ и главой МИД Азербайджана
Глава МИД Армении Зограб Мнацаканян 29 и 30 января встретится с сопредседателями Минской группы ОБСЕ и при их посредничестве – с министром иностранных дел Азербайджана. Об этом сообщает пресс-служба МИД Армении.
Отмечается, что встречи состоятся в Женеве. Будет затронут широкий круг вопросов мирного урегулирования карабахского конфликта.