«Իմ քայլը» խմբակցության պատգամավոր Ալեքսանդր Ավետիսյանը դիմել է Մոսկվայի ոստիկանություն` հայտնելով հեռախոսը կորցնելու մասին, հաղորդում է Ռեն ՏՎ–ն։
Ավետիսյանը ոստիկաններին հաղորդել է, որ Մոսկվա կատարած այցի ժամանակ կորցրել է իր Samsung Galaxy 8+ սմարթֆոնը։
Պատգամավորի խոսքով` նա հեռախոսը մոռացել է ավտոմեքենայի մեջ հունվարի 6–ի լույս 7–ի գիշերը։ Դրանից հետո վարորդը նրա հետ չի կապվել։
Պատգամավորի դիմումի փաստով կատարվում է ստուգում։
«Իմ քայլի» պատգամավորը Մոսկվայում հեռախոսը թողել է տաքսու մեջ ու դիմել ոստիկանություն

Депутат парламента Армении от фракции «Мой шаг» Александр Аветисян обратился в полицию Москвы, заявив о пропаже телефона, сообщает «Рен ТВ».
Аветисян сообщил полицейским, что у него пропал смартфон «Samsung Galaxy 8+» во время визита в Москву.
По словам парламентария, телефон он забыл в автомобиле такси в ночь на 7 января. С тех пор водитель с ним не связывался.
По факту заявления депутата проводится проверка.
В Москве депутат от фракции «Мой шаг» забыл в такси телефон и обратился в полицию