ԱԱԾ-ն կոչ է անում զերծ մնալ սոցցանցերում անծանոթների հետ ռազմական թեմաներով շփումներից
Հայ օգտատերերին համացանցում անծանոթների հետ ռազմական բնույթի թեմաներով շփումներից զերծ պահելու նպատակով ՀՀ ազգային անվտանգության ծառայությունը պաշտոնական կայքում և «ֆեյսբուք» սոցիալական ցանցում հրապարակել է սոցիալական կոչ պարունակող լուսանկար:
«Կոչ ենք անում ՀՀ բոլոր քաղաքացիներին զերծ մնալ սոցիալական ցանցերում անծանոթների հետ ռազմական բնույթի թեմաներով շփումներից, միաժամանակ տեղեկացնում ենք, որ նմանատիպ խնդիրներին առնչվելու դեպքում, հետադարձ կապ հաստատել [email protected] էլեկտրոնային հասցեի միջոցով»,-ասված է ՀՀ ԱԱԾ հաղորդագրության մեջ:

СНБ призывает воздерживаться от обсуждений военных тем с незнакомцами в социальных сетях
Чтобы предупредить обсуждения армянских пользователей тем военного характера с незнакомыми людьми Служба национальной безопасности Армении опубликовала на своем официальном сайте и в социальной сети «Facebook» фотографию с социальным призывом. Об этом «Арменпресс» сообщили в пресс-службе СНБ Армении.
«Призываем всех граждан Армении воздерживаться от обсуждений с незнакомыми людьми в социальных сетях тем военного характера, в то же время сообщаем, в случае возникновения подобных проблем, установить обратную связь по электронному адресу [email protected]», – говорится в сообщении СНБ РА.