Գիշերը Նարեկ Մալյանի տան շքամուտքի մոտ նրա նկատմամբ սորոսականների իրականացրած հարձակման առ այս պահը չհրապարակված տեսանյութը
Մարտի 3-ի լույս 4-ի գիշերը իմ տան շքամուտքի մոտ իմ նկատմամբ սորոսականների կողմից իրականացված կազմակերպված և խմբակային հարձակման և առևանգման փորձի` առ այս պահը չհրապարակված տեսանյութն է սա: Հիշեցնեմ, որ հանցագործ սորոսականներն առ այսօր ազատության մեջ են:
Առ այս պահը որևէ իրավապաշտպան կազմակերպություն պաշտոնապես չի դատապարտել այս հանցագործությունը: Սորոսի գրասենյակի վարձու մարդասերներին հրահանգված է լռել: Այս ընթացքում լուռ էր նաև ԱԺ մարդու իրավունքների հանձնաժողովը, որը վաղը արտահերթ նիստ է գումարելու «ազատագրենք Սորոսի գրասենյակը ցուցարարներից» օրակարգով:
Ասածս այն է, որ մեր երկրում օրենքը գործում է միայն ընտրյալների համար: Պետությունը չի գործում և ըստ էության արդարության վերականգնումը իրականացվում է քաղաքացիների սեփական ուժերով: Իրավապաշտպանները իրականում պաշտպանում են ոչ թե մարդու իրավունքները, այլ իրենց խմբային, ոհմակային շահերը:
Տեսանյութը ՎԵՏՕ-ի էջում կտեղադրվի երեք լեզուներով ուղեկցվող բացատրությունով:

Нарек Малян опубликовал видеозапись нападения на него
Это не опубликованная до сих пор видеозапись осуществленного и организованного соросовцами группового нападения у подъезда моего дома в ночь с 3-го на 4-го марта и попытки похищения. Напомню, что преступники соросовцы по сей день находятся на свободе.
До сих пор ни одна правозащитная организация официально не осудила это преступление. Наемным гуманистам офиса Сороса приказано молчать. В течение этого времени молчала также постоянная парламентская комиссия по защите прав человека, которая завтра созывает внеочередное заседание с повесткой «освободите офис Сороса от активистов».
Хочу сказать, что в нашей стране закон действует только для избранных. Государство не действует и граждане, по сути, вынуждены своими силами осуществлять восстановление справедливости. Правозащитники в действительности защищают не права человека, а свои групповые, шкурные интересы.
Видеозапись будет опубликована на странице ВЕТО на трех языках с сопровождающими объяснениями.