Ժողովուրդ ջան, սեպտեմբերի 14-17-ին բոլոր մարզերում եղանակը աստիճանաբար տաքանալու է այսօրվա համեմատ մոտ 6-7 աստիճանով։
Արդեն սեպտեմբերի 17-ին հանրապետության հովտային գոտիներում այդ թվում Երևանում օդի ջերմաստիճանը կհասնի +28․․․+30 աստիճանի։
Բարեբախտաբար տուժածներ չկան։
Քրեական ոստիկանության Երևան քաղաքի վարչության կողմից որպես անհետ կորած որոնվում է 2009 թվականին ծնված Հայկանուշ Խաչատրյանը։
Բոլոր մարզերում եղանակն աստիճանաբար տաքանալու է այսօրվա համեմատ մոտ 6-7 աստիճանով

Во всех маразах Армении в период с 14 по 17 сентября погода, по сравнению с сегодняшним днем, постепенно потеплеет на 6-7 градусов.
Об этом на своей странице в «Facebook» написал начальник гидрометцентра МЧС Армении Гагик Суренян.
«Уже 17 сентября в долинах республики, в том числе и в Ереване, температура воздуха достигнет +28 ... +30 градусов», – отметил Суренян.
В Армении постепенно потеплеет на 6-7 градусов