ՀԱԿ–ը երկու տարուց ավելի է՝ գնահատում է այս ռեժիմը
Գնահատելով ՀՀ նախագահ Սերժ Սարգսյանի պաշտոնավարման երկու տարին՝ Լևոն Տեր-Պետրոսյանի մամուլի խոսնակ Արման Մուսինյանն ասել է.
-Մենք արդեն երկու տարուց ավելի է՝ ամեն օր գնահատում ենք այս ռեժիմի «քաղաքականությունը», վարքագիծը, և դրան ավելացնելու բան չկա։ Կարելի է վերցնել մեր երկու և ավելի տարվա նշած բոլոր գնահատականները և ամփոփել։

Давая оценку двум годам президентства Сержа Саргсяна, пресс-секретарь Левона Тер-Петросяна Арман Мусинян сказал:
"Мы уже более двух лет, каждый день даём оценку этому режиму, его "политике", поведению и добавить нам нечего. Можно взять нашу оценку за два года и обобщить."
АНК уже более двух лет даёт оценку этому режиму