Նիկոլ Փաշինյանն ավելը ձեռքին մաքրություն է արել (տեսանյութ)
ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանն այսօր առավոտյան շաբաթօրյակը սկսել է Համազգային թատրոնի նոր կառուցվող շենքի տարածքից։ Նրա հետ էին նաև վարչապետի տիկին Աննա Հակոբյանն ու աղջիկները։
«Ճիշտ է՝ պլանավորված էր, որ պետք է մարզ մեկնեինք, բայց ինքը ոտքի վրա փոխեց պլանները։ Սիրով կուզեմ մարզ գնանք, որովհետև քաղաքից դուրս գնալու հազվադեպ հնարավորություններից է, որից կուզեմ օգտվել»,–ասել է Աննա Հակոբյանը։

Никол Пашинян принял участие в общереспубликанском субботнике (видео)
Премьер-министр РА Никол Пашинян начал сегодняшний субботник с территории строящегося театра имени Соса Саркисяна. В мероприятии приняли участие также его супруга Анна Акопян и дочери.
«Правда, было запланировано, что мы должны были поехать в марзы, но он по ходу изменил планы. Я с любовью поехала бы в марз, так как это одна из редких возможностей выехать за город, которой я хочу воспользоваться», – сказала Анна Акопян.