Նիկոլ Փաշինյանն և նրա տիկինը՝ Աննա Հակոբյանը, ժամանել են Արցախ (տեսանյութ)
Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմից տեղեկացնում են, որ Արցախի նախագահ Բակո Սահակյանը տիկնոջ՝ Անահիտ Սահակյանի հետ մարտի 11-ին Ստեփանակերտի օդանավակայանում դիմավորել է աշխատանքային այցով Արցախ ժամանած Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանին և նրա տիկնոջը՝ Աննա Հակոբյանին:
Նշենք, որ Արցախի Հանրապետությունում վաղը կկայանա Ազգային անվտանգության խորհրդի արտահերթ նիստ, որին մասնակցելու են նաև ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը, ԱԺ նախագահ Արարատ Միրզոյանը, ՀՀ արտաքին գործերի նախարար Զոհրաբ Մնացականյանը։

Никол Пашинян с супругой Анной Акопян прибыли в Арцах с рабочим визитом
11 марта президент Республики Арцах Бако Саакян вместе с супругой Анаит Саакян встретили в аэропорту города Степанакерт премьер-министра Республики Армения Никола Пашиняна с супругой Анной Акопян, прибывших в Арцах с рабочим визитом.
Как уже сообщалось, 12 марта премьер-министр Армении Никол Пашинян примет в Арцахе участие в заседании Совета национальной безопасности.