Աշխատանքային այցով Մոսկվայում գտնվող ՀՀ ԱԳ նախարարի պաշտոնակատար Զոհրաբ Մնացականյանը հանդիպում է ունեցել իր գործընկերոջ՝ ՌԴ ԱԳ նախարար Սերգեյ Լավրովի հետ: Այս մասին հայտնում են ՀՀ ԱԳՆ-ից։
Հանդիպման ընթացքում քննարկվել է Հայաստանի և Ռուսաստանի միջև դաշնակցային հարաբերությունների օրակարգին վերաբերող հարցերի լայն շրջանակ:
Զոհրաբ Մնացականյանը հանդիպել է Սերգեյ Լավրովի հետ

Находящийся с рабочим визитом в Москве исполняющий обязанности главы МИД Армении Зограб Мнацаканян проводит встречу с главой МИД России Сергеем Лавровым. Об этом сообщается на официальной странице МИД РА в «Facebook».
Напомним, что сегодня в Москве состоится также встреча и.о. премьер-министра РА Никола Пашиняна и президента РФ Владимира Путина.
Зограб Мнацаканян встретился с Сергеем Лавровым