Թալանել են փոխոստիկանապետ Հովհաննես Քոչարյանի բնակարանը
Zham.am-ի տեղեկություններով այսօր թալանել են ՀՀ փոխոստիկանապետ Հովհաննես Քոչարյանի բնակարանը: Այս պահին ոստիկանության բազմաթիվ աշխատակիցներ Մալաթիա-Սեբաստիայում գտնվող նրա բնակարանում են:
«Ա1+»-ի հետ հեռախոսազրույցում Ոստիկանության ԶԼՄ-ների հետ կապի, վերլուծության եւ լրատվության բաժնի պետ Էդգար Ջանոյանը հաստատեց այս տեղեկության իսկությունը:
ՀՀ փոխոստիկանապետ Հովհաննես Քոչարյանի բնակարանն այսօր թալանել են: Այս մասին տարածված տեղեկությունը Tert.am-ի հետ զրույցում հաստատեց Հովհաննես Քոչարյանը:
«Չեմ կարող ասել, թե կոնկրետ որ ժամին են տուն ներխուժել, այս պահին վնասի կոնկրետ չափ ևս չեմ կարող ասել, միայն նշեմ, որ հափշտակել են կնոջս ոսկեղենը»,-շեշտեց նա:
Հովհաննես Քոչարյանն ասաց, որ չի կարող կոնկրետ ասել, թե ինչ գումարի մասին է խոսքը:
Նա նշեց, որ ոստիկանությունը շարունակում է օպերատիվ աշխատանքները իրենց տանը:

Обокрали дом замглавы полиции РА Ованнеса Кочаряна
Обокрали дом заместителя начальника полиции Армении Ованнеса Кочаряна. Об этом сообщает «Factor.am» со ссылкой на свои источники.
Также отмечается, что большое число сотрудников правоохранительных органов собрались в квартире одного из зданий в административном районе Малатия-Себастия.
Замглавы полиции РА Ованнес Кочарян подтвердил в беседе с «Tert.am» информацию о том, что его квартиру обокрали. «Не могу сказать, в каком конкретно часу проникли в дом, пока не могу сказать и о размере нанесенного ущерба. Лишь отмечу, что похитили золотые украшения моей жены», – рассказал он.
Кочарян сообщил также, что полиция продолжает проводить в его доме оперативные мероприятия.
Замглавы полиции РА Ованнес Кочарян подтвердил в беседе с «Tert.am» информацию о том, что его квартиру обокрали.
«Не могу сказать, в каком конкретно часу проникли в дом, пока не могу сказать и о размере нанесенного ущерба. Лишь отмечу, что похитили золотые украшения моей жены», – рассказал он.