Հանրային ռադիոյի գործադիր տնօրեն Մարկ Գրիգորյանը հրաժարական է տվել: «Արմենպրես»-ին այս մասին տեղեկացրեցին Հանրային ռադիոյից:
Հանրային ռադիոյի մի խումբ աշխատակիցներ պահանջում էին Մարկ Գրիգորյանի հրաժարականը: Նրանք գործադուլ անելու վերաբերյալ հայտարարություն էին տարածել:
Հանրային հեռուստառադիոընկերության խորհրդի որոշմամբ՝ Մարկ Գրիգորյանը նշանակվել էր Հայաստանի հանրային ռադիոյի գործադիր տնօրեն 2017 թվականի հունիսին:
Հանրային ռադիոյի գործադիր տնօրեն Մարկ Գրիգորյանը հրաժարական է տվել

Исполнительный директор Общественного радио Марк Григорян подал в отставку
Исполнительный директор Общественного радио Армении Марк Григорян подал в отставку, сообщили «Арменпресс» в Общественном радио.
Группа работников Общественного радио потребовала отставки Марка Григоряна. Они распространили заявление о забастовке.
Решением Общественного совета по телевидению и радио Марк Григорян был назначен исполнительным директором Общественного радио Армении в июне 2017 года.