Հայաստանցիների 99 ամբողջ 00000009 տոկոսը գաղափար չունի, թե ում հետ է դաշինք կնքել «Իմ քայլը»
Հա, մեկը Նիկոլի «Քաղաքացիական պայմանագիրն» է, բա մյո՞ւսը կամ մյուսնե՞րը.... Վիզս կտրեմ՝ հայաստանցիների 99 ամբողջ 00000009 տոկոսը գաղափար չունի, թե ում հետ է դաշինք կնքել այն ուժը, որը ղռռալեն մտնելու է խորհրդարան դեկտեմբերի 9-ին...
Այսինքն՝ թքած ունենք, թե ում հետ է որոշել համագործակցել «Քաղաքացիական պայմանագիրը», ինչու է որոշել համագործակցել, ինչու է հենց այդ ուժին ընտրել որպես դաշնակից, ովքեր են այդ դաշնակիցները, ինչ գաղափարախոսություն ունեն, ինչու ենք ուզում նրանց բերել խորհրդարան... Մի հատ անուն տվեք...
Մի անմեղ հարց՝ «Իմ քայլը» դաշինքը ի՞նչ ուժերից է բաղկացած....

99,00000009 процентов населения страны не имеет представления, с кем заключил альянс «Мой шаг»
Ну да, одна из них – «Гражданский договор» Никола. А остальные? Как пить дать, 99,00000009 процентов населения страны не имеет представления, с кем заключила альянс сила, которая нахрапом войдет в парламент 9 декабря.
То есть плевать, с кем решил сотрудничать «Гражданский договор», с какой целью, почему именно эту силу избрал в качестве союзника, кто эти союзники, какая у них идеология, почему хотим привести их в парламент… Назовите хоть одно имя…
Извините, но таково сегодняшнее состояние нашего общества…
Один невинный вопрос: из каких сил состоит альянс «Мой шаг»?