Նշանակվել է Աջափնյակ վարչական շրջանի ղեկավար
Երևանի քաղաքապետ Հայկ Մարությանը որոշում է ստորագրել, որով Գևորգ Բաբայանը նշանակվել է Աջափնյակ վարչական շրջանի ղեկավար: Որոշման մեջ ասվում է.
«Ղեկավարվելով «Հանրային ծառայության մասին» օրենքի 6-րդ հոդվածի 3-րդ և 5-րդ մասերով, 9-րդ հոդվածի 15-րդ մասով, «Երևան քաղաքում տեղական ինքնակառավարման մասին» օրենքի 52-րդ հոդվածի 1-ին մասի 7-րդ կետով՝
1.Գևորգ Բաբայանին՝ 2018 թվականի նոյեմբերի 1-ից նշանակել Երևանի Աջափնյակ վարչական շրջանի ղեկավար։
2.Ընդունել ի գիտություն, որ Երևանի Աջափնյակ վարչական շրջանի ղեկավարի պաշտոնակատար Արտավազդ Սարգսյանի լիազորությունները՝ համաձայն «Հանրային ծառայության մասին» օրենքի 6-րդ հոդվածի 3-րդ մասի, համարվում են դադարած 2018թ. նոյեմբերի 1-ից»:

Назначен руководитель административного округа Аджапняк
Мэр Еревана Айк Марутян назначил нового руководителя столичного административного округа Аджапняк. Об этом сообщает пресс-служба мэрии Еревана.
Айк Марутян произвел назначение, руководствуясь ст. 6 (ч. 3 и 5), ст. 9 (ч. 15) закона РА «О публичной службе» и ст. 52 (п. 7 ч. 1) закона РА «О местном самоуправлении в городе Ереване».
Итак, руководителем административного округа Аджапняк назначен Геворг Бабаян.