Այսօր թվային ցանցով հեռարձակումը ժամանակավորապես դադարեցվելու է
ՀՀ տրանսպորտի, կապի և տեղեկատվական տեխնոլոգիաների նախարարությունը տեղեկացնում է, որ ըստ հեռուստաընկերությունների հետ նախապես համաձայնեցված ժամանակացույցի, 2017 թվականի հունիսի 12-ին` ժամը 01:00-07:00-ն, թվային հեռուստատեսային հեռարձակման ցանցում նախատեսված են պլանային պրոֆիլակտիկ աշխատանքներ:
Նշված ժամանակահատվածում թվային ցանցով հեռարձակումը ժամանակավորապես դադարեցվելու է:
ՀՀ տրանսպորտի, կապի և տեղեկատվական տեխնոլոգիաների նախարարության լրատվական ծառայություն

Сегодня вещание цифрового телевидения будет временно прекращено
Министерство транспорта, связи и информационных технологий сообщает, что, согласно заранее согласованному с медиа-холдингами графику, 12 июня 2017 года в период с 01:00-07:00 в цифровой сети телевидения запланированы профилактические работы, в связи с чем вещание цифрового телевидения будет временно прекращено.