Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետության նախագահ Բակո Սահակյանը դեկտեմբերի 12-ին ընդունել է ԵԱՀԿ գործող նախագահի հատուկ ներկայացուցիչ, դեսպան Անջեյ Կասպրշիկին։
Ինչպես հաղորդում են ԼՂՀ նախագահի աշխատակազմից՝ հանդիպման ժամանակ քննարկվել են ԼՂՀ և Ադրբեջանի շփման գոտու իրադրությանը վերաբերող հարցեր։
ԼՂՀ նախագահը հանդիպում է ունեցել Կասպրշիկի հետ

12 декабря президент Нагорно-Карабахской Республики Бако Саакян принял личного представителя действующего председателя ОБСЕ, посла Анджея Каспршика.
Как сообщает пресс-служба президента НКР, на встрече были обсуждены вопросы, касающиеся нынешней ситуации на линии соприкосновения вооруженных сил НКР и Азербайджана.
Президент НКР встретился с Анджеем Каспршиком