Դոնալդ Թրամփի թոռնուհին չինարեն երգ է կատարել Սի Ցզինպինի պատվին (տեսանյութ)
ԱՄՆ նախագահ Դոնալդ Թրամփի 5–ամյա թոռնուհի Արաբելա Քուշները՝ Իվանկա Թրամփի և Ջարեդ Քուշների դուստրը, չինարեն երգ է երգել Չինաստանի նախագահ Սի Ցզինպինի համար։ Այս մասին Իվանկա Թրամփը հայտնել է թվիթթերյան իր էջում։
«Շատ եմ հպարտանում Արաբելայով ու Ջոզեֆով և նրանց ելույթով՝ նախագահ Սի Ցզինպինի և տիկին Պեն Լիյուանի պաշտոնական այցի պատվին»,–գրել է նա։
Իվանկա Թրամփի հրապարակած տեսանյութում Արաբելան կատարում է չինարենով երգ՝ դաշնամուրի նվագակցությամբ։

Внучка Трампа спела для Си Цзиньпина на китайском языке (видео)
Внучка президента США Дональда Трампа 5-летняя Арабелла Кушнер, дочь Иванки Трамп и Джареда Кушнера, спела для председателя КНР Си Цзиньпина песенку на китайском языке. Об этом Иванка Трамп рассказала в своем «Twiiter».
«Очень горжусь Арабеллой и Джозефом и их выступлением в честь официального визита в США президента Си Цзиньпина и госпожи Пэн Лиюань», – написала она.
На видео, прикрепленном Иванкой Трамп, Арабелла исполняет песню на китайском языке под фортепиано.