Ժամը 11։00-ի դրությամբ՝ քվեարկությանը մասնակցել է 344,714 մարդ
Ժամը 11։00-ի դրությամբ՝ քվեարկությանը մասնակցել է 344,714 մարդ՝ ընտրողների 13,32%–ը։ Այս մասին այսօր ԿԸՀ–ում հրավիրված մամուլի ասուլիսի ժամանակ ասել է ՀՀ ԿԸՀ նախագահի տեղակալ Լաուրա Գալստյանը։
Բանախոսը նշել է՝ տեղեկությունները ստացվել են էլեկտրոնային եղանակով։ Ս. Գալստյանը հիշեցրել է՝ ընտրելու իրավունք ունի 2. 587 706 քաղաքացի։

По данным на 11:00 на выборах в Национальное собрание Армении проголосовало 344 714 граждан или 13,32% от общего числа избирателей. Об этом сообщила заместитель председателя ЦИК Лаура Галстян.
Напомним, что в Регистр избирателей, по данным Полиции на 1 апреля 2017 года, включено 2 587 706человек.
Явка избирателей на 11:00 составила 13,32% – ЦИК
Напомним, что в Регистр избирателей, по данным Полиции на 1 апреля 2017 года, включено 2 587 706 человек.