Սոցցանցերում ծաղրել են բեռնատարի խցիկում նստած Թրամփին
Սոցցանցերի օգտատերերը ծաղրել են ԱՄՆ նախագահ Դոնալդ Թրամփին, ով բարձրացել էր բեռնատարի խցիկը և դրսևորել իրեն ինչպես «մեծ տղա»։ Այս մասին հաղորդում է «The Hill»–ը։
Թրամփը հանդիպել է ավտոտրանսպորտային ընկերությունների ներկայացուցիչների և բեռնատարների վարորդների հետ։ Թվիթթերյան իր էջում նա այդ հանդիպումը Սպիտակ տանը պատվաբեր է անվանել իր համար։
Սակայն «Թվիթթերի» օգտատերերն ուշադրություն են դարձրել, որ ամերիկյան նախագահը, ով բարձրացել էր բեռնատարներից մեկի խցիկը, սկսել է երեխայի նման ազդանշան տալ և «վարել» այն։
«Եվ հենց այդ երեկո Թրամփը հրաժարական տվեց՝ իրականացնելով իր կյանքի երազանքը՝ բեռնատարի խցիկում նստելը»,–կատակել է «@barry» կեղծանունով օգտատերը։

В соцсетях высмеяли сидящего в грузовике Трампа
Пользователи соцсетей посмеялись над президентом США Дональдом Трампом, который забрался в кабину грузовика и повел себя, как «большой мальчик». Об этом сообщает «The Hill».
Трамп встретился с представителями автотранспортных компаний и водителями грузовиков. В своем «Twitter» он назвал эту встречу в Белом доме честью для него.
Однако пользователи «Twitter» обратили внимание, что американский президент, забравшись в кабину одного из грузовиков, начал сигналить и «рулить», как ребенок.
«И в тот же вечер Трамп подал в отставку, исполнив мечту всей жизни – посидеть в кабине грузовика», – пошутил пользователь под ником @barry.