Ջրառատ գյուղն ինչ–որ մեկն իր սեփականությունն է համարում
Հիշում եք Էջմիածնի քաղաքապետի ընտրություններից առաջ տեղի ունեցած խայտառակ միջադեպը: Մեղավորները չպատժվեցին: Խոսքը իրական մեղավորների մասին է:
Հիմա Ջրառատ գյուղում, որն ինչ–որ մեկն իր սեփականությունն է համարում, մի սողուն ատրճանակը հանել և պարզել է «Օհանյան-Րաֆֆի-Օսկանյան» դաշինքի ակտիվիստի վրա, իսկ բաժին են տարել հանցագործին վնասազերծածներին:

Помните произошедший перед выборами мэра Эчмиадзина позорный инцидент? Виновные наказаны не были. Речь о реальных виновниках.
Сейчас в селе Джрарат, которое кое-кто считает своей собственностью, некто пресмыкающееся вынуло пистолет и наставило его на активиста альянса «Оганян-Раффи-Осканян», а в отделение полиции отвели обезвредивших преступника.
Кое-кто считает село Джрарат своей собственностью