Անդրանիկ Գրիգորյան. «Քվեն զենք է, դիպո՛ւկ օգտագործեք»
«Ժառանգություն» կուսակցության վարչության անդամ, ՕՐՕ դաշինքից պատգամավորության թեկնածու Անդրանիկ Գրիգորյանը Նոր Հաճնում դաշինքի նախըտրական հավաքի ժամանակ բնակիչներին ուղղված իր խոսքում ասել է.
–Ես ընտրապայքարի մեջ եմ մտել «Քվեն զենք է, դիպո՛ւկ օգտագործեք» կարգախոսով։ Ձեզ կարող են համոզել, բացատրել, որ ձեզանից ոչինչ կախված չէ, սակայն ընտրություններում ամեն ինչ որոշվում է ձեզանից յուրաքանչյուրի տված քվեով։ Մի՛ փորձեք կողքի կանգնել. ի վերջո, այս ամենը ձեր երեխաների, ձեր Հայաստանի համար է։ Եկեք միասին հարմարավետ դարձնենք մեր տունը օրինական ճանապարհով, որն ընտրությունն է։

Член правления партии «Наследие», кандидат в депутаты НС от альянса ОРО Андраник Григорян выступил в ходе предвыборной встречи с избирателями Нор Ачна.
«Я вступил в предвыборную борьбу под лозунгом «Голос – оружие: используй метко!» Вас могут убедить, вам могут объяснить, что от вас ничего не зависит, однако на выборах всё решает голос каждого из вас. Не пытайтесь отстраниться: в конце концов, всё это делается для ваших детей, вашей Армении. Давайте вместе обустроим наш дом законным путем – выборами», – сказал, в частности, Григорян.
Андраник Григорян: «Голос – оружие: используй метко!»