«Կենտրոն» հեռուստաընկերության «Հայկական ուրբաթ» հաղորդաշարի շրջանակներում բանավիճել են առաջիկա խորհրդարանական ընտրություններին մասնակցության հայտ ներկայացրած ուժերի կին թեկնածուները։
Հաղորդման հյուրերն են «Օհանյան–Րաֆֆի–Օսկանյան» դաշինքի անդամ Էլինար Վարդանյանը, Կոնգրես–ՀԺԿ դաշինքի անդամ Զոյա Թադևոսյանը, Ելք դաշինքի անդամ Լենա Նազարյանը և ՀՅԴ–ից Արմենուհի Կյուրեղյանը։
Բանավիճում են կանայք (տեսանյութ)

В рамках программы «Армянская пятница» на телеканале «Кентрон» прошли дебаты между женщинами-кандидатами в депутаты на предстоящих парламентских выборах в Армении.
Гостями телепередачи стали член альянса «Оганян-Раффи-Осканян» Элинар Варданян, член альянса АНК-НПА Зоя Тадевосян, член альянс «Выход» Лена Назарян и представитель АРФД Арменуи Кюрехян.
Дискутируют женщины (видео)