Միասին Եռաբլուր են այցելել Սեյրան Օհանյանը, Վարդան Օսկանյանը, Վիկտոր Դալլաքյանը, Արամ Սարգսյանը, ազատամարտիկներ, կուսակցականներ և համախոհներ (ֆոտոշարք)
Բանակի կազմավորման 25–ամյակի կապակցությամբ այսօր միասին Եռաբլուր են այցելել ՀՀ պաշտպանության նախկին նախարար Սեյրան Օհանյանը, վերջերս դաշինք կազմած ՀԱՄԱԽՄԲՈՒՄ կուսակցության նախագահ Վարդան Օսկանյանը և կուսակցությունը ներկայացնող պատգամավորներ, «Երրորդ հանրապետություն» կուսակցության նախագահ Վիկտոր Դալլաքյանը, Հայաստանի դեմոկրատական կուսակցության նախագահ Արամ Սարգսյանը, «Արաբո» ջոկատի մարտիկները՝ Մանվել Եղիազարյանի գլխավորությամբ, «Միացյալ Հայաստան» հասարակական կազմակերպության խորհրդի ներկայացուցիչ Արթուր Ալեքսանյանը, «Ազատամարտիկների դաշինքի» անդամներ, «Կարմիր բերետներ» ռազմահայրենասիրական կազմակերպության ներկայացուցիչներ, կուսակցականներ և համախոհներ։

Сейран Оганян, Вардан Осканян, Виктор Даллакян, Арам Саркисян, воины-освободители, члены и сторонники партий посетили военный пантеон Ераблур (фоторяд)
Сегодня в связи с 25-ой годовщиной формирования Армянской армии экс-министр обороны РА Сейран Оганян, председатели вошедших в альянс партий «Консолидация», «Третья республика» и Демпартии Армении Вардан Осканян, Виктор Даллакян и Арам Саркисян, члены отряда «Арабо» во главе с Манвелом Егиазаряном, представитель совета общественной организации «Объединенная Армения» Артур Алексанян, члены Союза воинов-освободителей, представители военно-патриотической организации «Красные береты», члены и сторонники партий посетили военный пантеон Ераблур.