Ադելը հեռանում է բեմից 2–րդ երեխան ունենալու համար
Աշխարհի ամենաբարձր վարձատրվող երգչուհիներից մեկը՝ Ադելը, որոշել է ժամանակավորապես հեռանալ բեմից 2–րդ երեխան ունենալու համար։ Այս մասին հայտնում է «The Huffington Post»–ը։
Հաղորդվում է, որ բրիտանացի երգչուհին վշտացած երկրպագուներին իր մտադրության մասին հայտնել է ԱՄՆ Ֆենիքսում իր ելույթի ժամանակ։
«Կտեսնվենք մի քանի տարուց։ Ես կվերադառնամ. դուք այդքան հեշտ ինձանից չեք ազատվի»,–հանգստացրել է իր երկրպագուներին Ադելը։
Երգչուհին նաև մտադիր է օրինականացնել հարաբերություններն իր բոյֆրենդ Սայմոն Քոննեքիի հետ։ Ներկայումս զույգը մի որդու է դաստիարակում՝ Անջելոյին։

Адель уходит со сцены ради рождения второго ребенка
Одна из самых высокооплачиваемых певиц современности Адель приняла решения на время уйти со сцены, чтобы завести второго ребенка, передает «The Huffington Post».
Сообщается, что британская певица сообщила расстроенным поклонникам о своих намерениях во время концерта в американском Фениксе, штат Аризона.
«Мы увидимся с вами через пару лет. Я вернусь, вы от меня так просто не избавитесь», – успокоила фанатов Адель.
Адель также намерена вступить в законный брак со своим бойфрендом Саймоном Конекки. Сейчас пара воспитывает сына Анджело.