ՌԴ ԱԳՆ պաշտոնական ներկայացուցիչ Մարիա Զախարովան «Facebook»–ի իր էջում հարսանեկան լուսանկար է հրապարակել, որն արվել է ԱՄՆ–ում։
«Ուղիղ 11 տարի առաջ Նյու Յորքում»,–մակագրել է Զախարովան։
Նա նշել է, որ Նյու Յորքում էր աշխատում այդ ժամանակ։
«Նյու Յորքում աշխատում էի։ Ամուսինս հայրենական է։ Եկավ, ամուսնացանք, գնաց»,–հայտնել է ՌԴ ԱԳՆ ներկայացուցիչը։
Նա նաև պատմել է, որ ամուսնությունից հետո ավելի քիչ է կշռում և ավելի շատ բան գիտի, իսկ կարևորը՝ սովորել է սիրել։
Զախարովան իր հարսանեկան լուսանկարն է հրապարակել

Захарова опубликовала свое свадебное фото из Нью-Йорка
Официальный представитель МИД России Мария Захарова на своей странице в «Facebook» опубликовала свадебное фото, сделанное в США.
«Ровно 11 лет назад в Нью-Йорке», – подписала фото Захарова.
Она отметила, что в Нью-Йорке находилась, так как работала там. «В Нью-Йорке я работала. Муж отечественный. Приехал, поженились, уехал», – сообщила официальный представитель МИД РФ.
Она также рассказала, что за время, прошедшее со свадьбы, стала меньше весить и больше знать, а главное – «научилась любить».