Ռուսական ավիաընկերությունը սկսում է 10 հազար դրամից սկսած թռիչքներ իրականացնել Գյումրու «Շիրակ» օդանավակայանից
Ռուսական«Պոբեդա» ավիաընկերության հետ պայմանավորվածություն է ձեռք բերվել 2016 թվականի նոյեմբեր ամսվա վերջից շաբաթական 3 անգամ Գյումրու «Շիրակ» օդանավակայանից դեպի Մոսկվայի «Վնուկովո» օդանավակայան, ինչպես նաև, հետադարձ ուղղությամբ թռիչքներ իրականացնել:
Ավիաընկերության ավիատոմսերի սակագները լինելու են սկսած 10 հազար դրամից: Թռիչքները կատարվելու են ցերեկային ժամերին:
Ռուսական «Պոբեդա» ավիաընկերության հետ պայմանավորվածություն է ձեռք բերվել 2016 թվականի նոյեմբեր ամսվա վերջից շաբաթական 3 անգամ Գյումրու «Շիրակ» օդանավակայանից դեպի Մոսկվայի «Վնուկովո» օդանավակայան, ինչպես նաև, հետադարձ ուղղությամբ թռիչքներ իրականացնել:

«Победа» начнет летать из Гюмри в Москву за 20 долларов
Российский лоукостер «Победа» начнет осуществлять рейсы по направлению Москва-Гюмри и обратно с конца ноября 2016 года, сообщается на странице в «Facebook» Главного управления гражданской авиации Армении.
По сообщению пресс-службы, достигнута договоренность об осуществлении рейсов из гюмрийского аэропорта «Ширак» в московский аэропорт «Внуково». Цены на авиабилеты будут начинаться с 10 тысяч драмов (около 20 долларов).
Полеты будут осуществляться в дневное время три раза в неделю.