Բորտուղեկցորդուհին սեքսով է զբաղվել օդաչուի հետ թռիչքի ժամանակ
Նիդեռլանդական «Transavia Airlines»ավիաընկերության բորտուղեկցորդուհին սեքսով է զբաղվել իր գործընկեր բորտուղեկցորդների և անգամ օդաչուի հետ թռիչքի ժամանակ։ «Daily Mail»–ի փոխանցմամբ՝ կնոջ էրոտիկ արկածների մասին նրա ամուսինն իմացել է բորտուղեկցորդուհու ինտիմ օրագրից։
Ինչպես պնդում է ամուսինը, 4 երեխայի մայր իր կինը պարբերաբար ինտիմ կապի մեջ է մտել իր գործընկերների հետ։ Նշվում է, որ վերջինների մեծ մասը նույնպես ամուսնացած է։
Վրդովված ամուսինը սպառնացել է ԶԼՄ–ում հրապարակել նրա անձնական օրագրի նյութերը։ Որպեսզի դա տեղի չունենա, բորտուղեկցորդուհին իր հերթին դիմել է Հաագայի դատարան, որի առաջին նիստը նշանակված է հոկտեմբերի 24-ին։
Նիդեռլանդական «Transavia Airlines» ավիաընկերության բորտուղեկցորդուհին սեքսով է զբաղվել իր գործընկեր բորտուղեկցորդների և անգամ օդաչուի հետ թռիչքի ժամանակ։ «Daily Mail»–ի փոխանցմամբ՝ կնոջ էրոտիկ արկածների մասին նրա ամուսինն իմացել է բորտուղեկցորդուհու ինտիմ օրագրից։

Стюардесса занималась сексом с пилотом во время полета
Стюардессу нидерландской авиакомпании «Transavia Airlines» застукали за занятием сексом с коллегами-стюардами и даже пилотом во время полета. Об эротических приключениях женщины узнал ее муж, случайно найдя интимный дневник супруги на семейном компьютере. В настоящий момент муж и жена судятся, сообщает «Daily Mail».
Как утверждает супруг стюардессы, мать четырех детей регулярно вступала в интимную связь с коллегами по работе, о чем в подробностях рассказывала в своем дневнике. Судя по записям женщины, большинство ее партнеров также состояли в браке.
Возмущенный муж пригрозил изменнице обнародовать материалы ее дневника в СМИ. Чтобы этого не произошло, стюардесса обратилась в гаагский суд. Первое заседание по этому делу назначено на 24 октября.