ՀՀ ԱԺ–ն 105 կողմ, 4 դեմ ձայների հարաբերակցությամբ Տիգրան Հակոբյանին ընտրել է Հեռուստատեսության ու ռադիոյի ազգային հանձնաժողովի անդամ:
ԱԺ ժամանակավոր հաշվիչ հանձնաժողովի նախագահ Սուքիաս Ավետիսյանը տեղեկացրել է, որ քվեարկությանը մասնակցել է 111 պատգամավոր:
Տիգրան Հակոբյանն ընտրվել է Հեռուստատեսության և ռադիոյի հանձնաժողովի անդամ

В национальном собрании РА, 105 голосами «за» и 4 – «против», Тигран Акопян избран членом Национальной комиссии телевидения и радио.
Согласно сообщению председателя временной счетной комиссии НС Сукиаса Аветисяна, всего в голосовании приняли участи 111 депутатов.
Тигран Акопян избран членом Национальной комиссии телевидения и радио