Վանաձորում ՀԱՄԱԽՄԲՈՒՄ կուսակցության բակային հանդիպումները շարունակվում են (տեսանյութ)
Հոկտեմբերի 2–ին Վանաձորում կայանալիք ՏԻՄ ընտրությունների նախընտրական քարոզարշավի շրջանակներում ՀԱՄԱԽՄԲՈՒՄ կուսակցությունը շարունակում է բակային հանդիպումները։ Կուսակցության ավագանու ցուցակը գլխավորող Վահան Ղույումչյանն այս անգամ հանդիպել է Վանաձորի Թումանյան 11 հասցեում բնակվող վանաձորցիների հետ։
Հանդիպմանը ներկա են եղել նաև ՀԱՄԱԽՄԲՈՒՄ կուսակցության փոխնախագահներ, ԱԺ պատգամավորներ Էլինար Վարդանյանը և Ստեփան Մարգարյանը։

2 октября, в рамках предвыборной кампании на выборах ОМС в городе Ванадзор, партия «Консолидация» продолжила дворовые встречи с избирателями.
Возглавляющий пропорциональный список партии на выборах Совета старейшин города Ваан Гуюмчян встретился с жителями улицы Таманяна, д. 11.
Во встрече приняли участие также заместители председателя партии «Консолидация», депутаты НС Элинар Варданян и Степан Маргарян.
В Ванадзоре партия «Консолидация» продолжает дворовые встречи с избирателями (видео)