Եղանակի տեսության մեկնաբանը երկու «խոշոր ցիկլոն» է ցույց տվել (տեսանյութ)
Էրոտիկ ավարտ է ունեցել ռումինական հեռուստաալիքներից մեկով հեռարձակվող եղանակի տեսությունը։25-ամյա հաղորդավարուհի Ռոքսանա Վանչան որոշել է մի քանի ֆիզիկական վարժություն ցույց տալ հեռուստադիտողներին՝ երկար «ձմեռելուց» հետո մաքուր օդում մարզվելու համար։ Մեկնաբանը սկսել է ցատկերով, որն էլ «ճակատագրական սխալ» է դարձել խոր լանջաբացվածքով շապիկ հագած աղջկա համար։
Օպերատորը հասցրել է արձանագրել այդ պահին տաղավարում գտնվող տղամարդկանց արձագանքը, որոնցից մեկը շփոթված փախցրել է հայացքը, իսկ մյուսը փորձել է ավելի ուշադիր հետևել մարմնամարզության «մանրամասներին»։
Էրոտիկ ավարտ է ունեցել ռումինական հեռուստաալիքներից մեկով հեռարձակվող եղանակի տեսությունը։ 25-ամյա հաղորդավարուհի Ռոքսանա Վանչան որոշել է մի քանի ֆիզիկական վարժություն ցույց տալ հեռուստադիտողներին՝ երկար «ձմեռելուց» հետո մաքուր օդում մարզվելու համար։ Մեկնաբանը սկսել է ցատկերով, որն էլ «ճակատագրական սխալ» է դարձել խոր լանջաբացվածքով շապիկ հագած աղջկա համար։

Ведущая прогноза погоды показала два «обширных циклона» (видео)
Эротическим конфузом закончился выпуск прогноза погоды на одном из румынских телеканалов. Как сообщает «LifeNews», 25-летняя ведущая Роксана Ванча решила продемонстрировать несколько физических упражнений прямо перед камерой, чтобы мотивировать телезрителей впервые выйти на занятия на свежем воздухе после долгой «зимовки».
Начать было решено с прыжков, что и стало роковой ошибкой для девушки, одетой в футболку со слишком глубоким вырезом.