Գորիս-Սիսիան ավտոճանապարհին տեղ-տեղ առկա է մերկասառույց
ՀՀ արտակարգ իրավիճակների նախարարությունը տեղեկացնում է, որ մարտի 17-ի՝ ժամը 09.00-ի դրությամբ՝ ՀՀ տարածքում ավտոճանապարհները հիմնականում անցանելի են:
Գորիս-Սիսիան ավտոճանապարհին տեղ-տեղ առկա է մերկասառույց:
Վրաստանի ՆԳՆ ԱԻ դեպարտամենտից ստացված տեղեկատվության համաձայն` Ստեփանծմինդա-Լարս ավտոճանապարհը բաց է թեթև մարդատար ավտոմեքենաների և մինչև 30 տեղանոց միկրոավտոբուսների համար:

Министерство ЧС РА сообщает, что 17-го марта по положению на 10.00 часов в республике все автодороги открыты.
Как сообщают из департамента ЧС МВД республики Грузии автодорога Степанцминда-Ларс открыта для легковых автомобилей и микроавтобусов до 30 пассажирских мест.
На автодороге Горис-Сисиан местами гололед